DostmediaDostmedia
Poptejte nás

E-shop na Shoptetu pro firmu Stepa

Stepa Shoptet e-shop

Představení projektu

Když se řekne přesné a ostré řezání, tak si každý vybaví společnost Stepa, ale ne každý ví, že Stepa má i vlastní produkty, které nabízí a prodává. Toto bylo potřeba změnit a díky podařené tvorbě prezentačního webu a dlouhodobé spolupráci nám byla svěřena i tvorba e-shopu na platformě Shoptet.

Hlavním cílem bylo vytvořit e-shop pasující do stylu hlavního prezentačního webu, funkční pro B2B a B2C klienty, propojení se systémem Helios, programování funkcí na míru, které nejsou standardem v krabicovém řešení Shoptet, nastaví doplňků a kompletní přesun dat ze starého e-shopu.

Prohlédnout web online

Provedené práce

  • Grafický návrh webu
  • Nastavení administrace
  • Kódování
  • Programování funkcí na míru
  • Nastavení doplňků
  • Napojení na Helios
  • Export dat ze starého e-shopu

 

Náhledy mobilní verze

O klientovi

Společnost Stepa poskytuje zákazníkům výjimečné služby v oblasti přesného, podélného i příčného řezání. Vyrábí produkty především z papíru se zaměřením na kancelářské, školní a výtvarné potřeby, pokladní a parkovací systémy či průmyslové použití.

Stepa dodává a prodává kancelářské potřeby i prostřednictvím vlastního velkoobchodu a e-shopu.

Náhledy desktop verze

Dostmedia nám úspěšně spravuje PPC kampaně pro náš e-shop. Na základě této pozitivní zkušenosti jsme jim svěřili i vybudování nového e-shopu na platformě Shoptet.

Zadání z naší strany nebyla jednoduchá a průběžně se i měnila (kombinujeme totiž B2B a B2C prodej). Tým z Dostmedie s panem Dostálem se ke všemu postavil čelem a na každý požadavek nakonec našli řešení.

Vytvořili grafický design, přidali mnoho úprav na míru a dokázali najít řešení, jak Shoptet propojit s Heliosem. Vše zabalili do úhledného a funkčního celku. Děkuji celému týmu Dostmedia a vřele je doporučuji!

crossmenuchevron-downarrow-up