Dostmedia
Poptejte nás

Firemní a obsahové weby

Nevytváříme obyčejné stránky, děláme originální weby!
dolů
O službě

O službě

V offline světě vás prezentují vaše kanceláře, provozovny či jiná místa pro kontakt s veřejností. A lidé, kteří vás tam zastupují. Ve světě online musíte všechny tyto informace a hlavní dojem dostat na přehledný web.

A musí to být prezentace vyhovující svému účelu. Návštěvník webu se v té záplavě dat a údajů nesmí ztratit, protože je nemůže s nikým konzultovat. Musí zcela přirozeně zjistit to, co hledá.

Podnikatelé musí kvalitně ukázat své produkty a služby, tvůrčí osoby samy sebe a výsledky své kreativity (blogy, galerie apod.).

S tím vším umíme pomoci. Pamatujeme na kvalitní UI i UX. Samozřejmě v responzivní podobě pro všechny typy zařízení (desktop, notebook, tablet apod.).

Obsahové weby vytváříme na redakčním publikačním systému WordPress, který umožňuje vznik originálních jednoduchých one-pages, ale i rozsáhlejších webových systémů a prezentací.

Zajistíme kompletní tvorbu a nastavení vašeho funkčního webu. Od grafického návrhu až po efektivní spuštění. Umíme poradit i s vhodnou textací vašeho obsahu v souladu s optimalizací SEO.

A můžeme se o vás starat i následně. Propojíme web s analytickými nástroji, budeme vše průběžně vyhodnocovat a pomůžeme vám s tím, aby vás klienti v online prostředí našli a navštívili, aby u vás setrvali a aby se k vám rádi vraceli.

S čím pomáháme

 • Analýza a grafický návrh webu
 • Responzivní web
 • Důraz na UI i UX
 • Napojení na systém WordPress
 • Testování a nastavení nástrojů
 • Základní nastavení SEO
 • Následná správa a optimalizace

Pomůžeme i Vám. Napiště.


  Odeslání souhlasíte se zpracováním osobních údajů (.PDF)

  Ukázky vytvořených webů

  Nemocnice Alžběta

  Prezentační web na Wordpressu
  Web nemocnice

  Stepa

  Multijazyčný firemní web
  Stepa.cz

  Ropemasters

  Firemní web pro výškové práce
  Ropemasters.cz

  Global Delivery

  Minimalistický web ve 2 jazycích
  Web Global Delivery
  Zobrazit více v referencích

  Ohlasy zákazníků

  crossmenuchevron-downarrow-up