Reference

Milujeme práci s našimi klienty a rádi jim pomáháme dosahovat jejich vysněných cílů. Specializujeme se na online marketing.

Klientům nabízíme buď kompletní péči, nebo poradní hlas, v podobě konzultací. Kromě online marketingu si zakládáme na osobním a kamarádském přístupu, který je našim klientům velmi blízký a tím se posouváme mnohem rychleji ke stanoveným cílům. S námi je online marketing snadný.

Co o nás říkají naši klienti?

S Dostmedia jsme začali spolupracovat na doporučení. Věděli jsme, že máme nedostatky v online marketingu a bylo nám navrhnuto kompletní řešení našich problémů. Spokojeni jsme s výsledky a komunikací agentury.

Michal Stibor

Forex Zone

Tento tým je tak zapálen do Vašeho projektu, že neřeší kolik je hodin nebo jaký je den. Prostě za Váš projekt/myšlenku kopou 24/7 a to si na nich ohromně vážím a ještě jsem nikde pořádně neviděl. Děkuji Dostmedia.

Tomáš Bednář

Kreativní slovník

Na Dostmedia se nám líbí lidský přístup, díky kterému jsou konzultace jako přátelský rozhovor. Vyzkoušeli jsme již několik agentur, všechny chtěly peníze, ale práci neodváděly. S Dostmedia se to změnilo. Neznají slovo nejde. Postupujeme spolu mílovými kroky kupředu. Děkujeme

Petr Hornišer

Zelený obchod, s.r.o.

Děkuji společnosti Dostmedia za odvedeou práci a cenné rady, které firmu 3B-instruments.sk posunuly blíže k zákazníkům a pomohly vytvořit příjemnější prostředí pro jejich nákup chirurgických nástrojů.

Ing. Ondřej Bílek

3B instruments.sk

Tým Dostmedia je plný profesionálů s přátelským a lidským přístupem. Navíc se nám snaží při jakémkoliv přání vyhovět.
Proto můžeme tyto služby vřele doporučit.

Ludvík Turek

Czechwealth

Děkuji lidem z Dostmedie za spolupráci a tvorbě reklamní kampaně na Facebooku. Oceňuji zejména iniciativní a vstřícný přístup a bezproblémovou komunikaci.

Monika Mackovíková

Buchty do firem