Dostmedia

Web a E-shop

Vaše zázemí ve světě internetu

Webové stránky a eshop

Web / E-shop

Vsaďte vždy na kvalitní webovou prezentaci sebe, svých produktů a služeb perfektní grafikou, dostatkem relevantních informací a fungujícími texty.
Díky sledování moderních trendů a postupů umíme vytvořit či zaktualizovat váš web tak, aby byl přehledný a uživatelsky přívětivý. To vše s důrazem na grafické rozhraní a SEO neboli „Optimalizaci pro vyhledávače“.
Vytvoříme vám vysoce atraktivní web i e-shop. Zajistíme, aby jej klienti vždy našli, navštívili, setrvali a vraceli se k vám. Pomůžeme vám s analýzou, grafickým návrhem webové stránky, kompletní tvorbou webu i e-shopu, propojením webu s analytickými nástroji i s jeho správou. Otestujeme jeho funkčnost tak, aby byl dokonalý.

Wordpress

Prezentační weby vytváříme na systému Wordpress, který dokážeme graficky přizpůsobit přesně na míru klienta. Díky celosvětovému rozšíření je administrace webu velice jednoduchá. Weby na Wordpressu jsme schopni nabídnout za výrazně nižší cenu oproti redakčním systémům na míru. Obecně se weby na míru pohybují okolo 60-100 tis. My jsme ovšem schopni Vám stejný web udělat na Wordpresu za 30-50 tis. Díky tomu Vám dokážeme ušetřit peníze, udělat velice kvalitní web a zdarma poradit co se zbylým rozpočtem do začátku.

Shoptet

E-shopy tvoříme na systému Shoptet. Shoptet patří mezi nejrozšířenější e-shopové řešení v ČR. Je uživatelsky přívětivý a po zaškolení budete schopni vkládat produkty a ovládat administraci sami. V této oblasti Vám můžeme nabídnout práce od grafického návrhu, tvorbu e-shopu, až po plnění produktů či implementaci doplňků a dalších vašich přání.

Shoptet bronzovy partner
Analýza a grafický návrh budoucí webové stránky / e-shopu
Kompletní tvorba webu (firemní, prodejní, jednostránkový atd.)
Kompletní tvorba e-shopu na Shoptet.cz
Propojení webu / e-shopu s analytickými nástroji
Otestování funkčnosti stránky a nástrojů
Měsíční správa a optimalizace

Staňte se i vy našimi spokojenými klienty

Proberme to
E-mailFacebookInstagram
Dostmedia
Dostmedia s.r.o. | náměstí I. P. Pavlova 1785/3, 120 00, Praha 2, Nové Město | Spravovat souhlas s cookies
Top crossmenu